ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: logo
uk: логотип

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Bottom
uk: Знизу

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Navigation
uk: Навіґація

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Second
uk: Другий

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Menu text
uk: Текст меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Tooltips
uk: Підказки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул
