ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha8) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: First
my: ပထမ

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
