ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
