ZURB Foundation (7.x-5.0-rc2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Help
mr: मदत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
