ZURB Foundation (7.x-5.0-rc2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Never
nn: Aldri

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Second
nn: Sekund

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Featured
nn: Framheva

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
