ZURB Foundation (7.x-5.0-rc2) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: logo
ru: логотип

en: Help
ru: Справка

en: Top
ru: Вверху

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Bottom
ru: Снизу

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: First
ru: Первый

en: Middle
ru: По центру

en: Second
ru: Секунда

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Third
ru: Третий

en: Fourth
ru: Четвертый

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Main column
ru: Основной столбец

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: All rights reserved.
ru: Все права сохранены.

en: Dropdown button
ru: Выпадающая кнопка
