ZURB Foundation (7.x-5.0-rc3) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Middle
fi: Keskellä

en: Second
fi: Sekunti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Third
fi: Kolmas

en: Fourth
fi: Neljäs

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Featured
fi: Esitelty

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu
