ZURB Foundation (7.x-5.0-rc4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Second
eo: Sekundo

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
