ZURB Foundation (7.x-5.0-rc4) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Second
hy: Վարկյան

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
