ZURB Foundation (7.x-5.0-rc6) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
