ZURB Foundation (7.x-5.0-rc6) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: First
lt: Pirmas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Second
lt: Sekundė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas
