ZURB Foundation (7.x-5.0-rc6) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Bottom
lv: Apakša

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
