ZURB Foundation (7.x-5.0-rc6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Help
ta: உதவி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
