ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »

en: Featured
fil: Itinatampok

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
