ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Help
si: සහාය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Second
si: තත්පර

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
