ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
