ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: Footer
sr: Подножје

en: Second
sr: Секунда

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Status message
sr: Статусна порука
