ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Second
te: క్షణం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
