ZURB Foundation (7.x-5.0-rc7) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: First
ug: بىرىنچى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
