ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Language switcher
am: ቋንቋ መለዋወጫ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
