ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Sticky
ca: Estàtic

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
