ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: First
is: Fyrsta

en: Second
is: Sekúnda

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Third
is: Þriðja

en: Fourth
is: Fjórða

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
