ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
