ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Right
bg: Дясно

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение
