ZURB Foundation (7.x-5.0-rc8) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Help
kk: Көмек

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
