Mailjet (8.x-2.6) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Register
he: הרשמה

en: E-mail
he: אימייל

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Event
he: אירוע

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Domain
he: דומיין

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Lists
he: רשימות

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Number of orders
he: מספר הזמנות

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Asc
he: סדר עולה

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: Master
he: מאסטר
