Mailjet (8.x-2.6) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Register
nl: Inschrijven

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Country
nl: Land

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Event
nl: Evenement

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Contacts
nl: Contacten

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Campaign ID
nl: campagne-ID

en: Domain
nl: Domein

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Lists
nl: Lijsten

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Post Code
nl: Postcode

en: Apply
nl: Toepassen

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Language code
nl: Taalcode

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Domains
nl: Domeinen

en: Campaign
nl: Campagne

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Order statuses
nl: Bestellingsstatussen

en: Tracking
nl: Volgen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: Line item ID
nl: Factuurregel-ID

en: Changed time
nl: Gewijzigde tijd

en: Asc
nl: Oplopend

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: Submit button label
nl: Label verzendknop

en: Total Revenue
nl: Totale opbrengst
