Mailjet (8.x-2.6) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Register
ro: Înscriere

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Contacts
ro: Contacte

en: API Key
ro: Cheie API

en: Domain
ro: Domeniu

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Lists
ro: Liste

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Upgrade
ro: Actualizare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
