Mailjet (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dashboard
hy: Վահանակ
