PDF using mPDF (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Image
ru: Изображение

en: Font Size
ru: Размер шрифта

en: Text
ru: Текст

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Top Margin
ru: Отступ сверху

en: Right Margin
ru: Отступ справа

en: Bottom Margin
ru: Отступ снизу

en: Left Margin
ru: Отступ слева

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Портретная

en: Creator
ru: Автор

en: Config
ru: Конфигурация

en: Generate PDF
ru: Генерировать PDF
