PDF using mPDF (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: Image
it: Immagine

en: Font Size
it: Dimensione carattere

en: Text
it: Testo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Creator
it: Utente
