Starter (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: On
gl: Activo

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Name
gl: Nome

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Picture
gl: Imaxe

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Member for
gl: Membro durante

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
