Starter (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Picture
ne: तस्विर

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: 1
ne: १

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
