Starter (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (52 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Administrator
sr: Администратор

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
