Starter (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: On
az: Aktiv

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Name
az: Ad

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last access
az: Son icazə

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Member for
az: üçün üzv

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Permission
az: İcazə

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
