Starter (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (101 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: On
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Filename
uk: Назва файла

en: Updated
uk: Оновлено

en: Picture
uk: Зображення

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Desc
uk: Спад

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Starter
uk: Початок

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Wide
uk: Широкий

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: Max 1300x1300
uk: Максимум 1300x1300

en: Max 2600x2600
uk: Максимум 2600x2600

en: Max 325x325
uk: Максимум 325x325

en: Max 650x650
uk: Максимум 650x650

en: Narrow
uk: Вузький

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять
