Starter (8.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: « First
ur: » ابتدائی
