A/B Test UI (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
