A/B Test UI (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Status:
he: סטטוס:

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Created:
he: נוצר:
