Academic Applications (2.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: default
lt: įprasta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas
