Academic Applications (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: default
ar: المبدئي

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Add workflow
ar: أضافة إجراء عمل

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
