Academic Applications (8.x-1.0-beta10) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Add workflow
he: הוספת וורקפלואו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
