Academic Applications (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Workflow
az: İş axını

en: Add workflow
az: İş axını əlavə edin

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Workflows
az: İş axınları
