Access by Reference (3.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Bundle
es: Paquete

en: Reference type
es: Tipo de referencia

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
