Access by Reference (4.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Reference type
ar: نوع المرجع

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
