Access by Reference (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket
