Access Conditions (2.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Condition
ne: अवस्था

en: Permissions
ne: अनुमति
