Access Conditions (2.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: All
ro: Toate

en: Conditions
ro: Condiții

en: Condition
ro: Condiție

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Only
ro: Doar

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ro: Sunteți sigur(ă) că doriți să ștergeți @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ro: @entity-type %label a fost șters.
