Access Conditions (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: OR
ar: أو

en: AND
ar: و

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Plugin Id
ar: معرف البرنامج الملحق

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ar: متأكد انك ترغب في حذف ال @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ar: ال  @entity-type %label تم حذفه.
