Access Conditions (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: All
ru: Все

en: Conditions
ru: Условия

en: OR
ru: ИЛИ

en: Operator
ru: Оператор

en: Condition
ru: Условие

en: AND
ru: И

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Only
ru: Только

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ru: Вы действительно хотите удалить @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ru: @entity-type %label был(а) удалена.
